Keyword Search

Inkubatorë


Rezultatet 1 - 10 nga 16

16 Totali i gjetur materiale.

Aye ... në vend të hapur në këtë fushë është e dobët e parë ngrijë. Megjithatë, domate organike në kushte të caktuara të jetës (greenhouses) mund të rriten dhe fruta më shumë se një vit. Në varësi të klimës, kultivimi metodë ...

... ose për ta dorëzojë në të dytë - të mbjella fara e mbjellë në kuti, pots, tokës dhe greenhouses serë. Farë rritur pots ose në enë të tjera të cilat i ka zhvilluar edhe një rrënje sistemet ...

Dhe .... Vendosur se ishte shumë e teknologjisë ekzistuese të shtrenjta. U rritën vetëm 240 copë. domate farë at 1 m 2 greenhouses, por brenda 40 ditësh është shpenzuar 300-350 kW pushtet. Përveç kësaj, rrënjë rozsa ...

... Dhe fruta përfundoi një letër. Kështu përgatitur fruta në kutitë e lidhura për dozarivanie në greenhouses, greenhouses mbi ballkone apo hapësira të tjera të mbyllura, ku mbështetja temperaturës kufi ...

...- 4 cm nën kurriz. Kjo përpjekje për të thyer e 1 cm thellë se bimëz rritje në greenhouses ose greenhouses. Gjatë motit të thatë zbarkoi ditë pushimi tre herë më shumë ujë. Në jug të ...

Збирання врожаю 6. Korrat
(default / patëllxhan)
... Naha nedorazvivshihsya shumë të mëdha Ovarium, pastaj ngul rrënjët e bushes, prikapyvayut tyre në kuadër ose greenhouses. Vogla me fruta doroschuvannya rritje në përmasa, arriti një teknike (spozhyvcho. ..

... Boroti, dhe pas rritje farë lakër e hershme të naftës dhe të mesëm ose domate. Tokës në greenhouses mund të jetë normale, por më e mirë pjesë më e madhe shtresa 17-18 cm, e përbërë nga një përzierje të de ...

... Yttya flower pjalm maturohet dhe tamam në kohë mosmarrëveshjet venchyka petals. Me lagështi të lartë në greenhouses përjetuar humbjen pyltsevyh fasulet. Ne nuk mund të lejojë të përziera ulje korsi ...

... Në një terren të mbrojtur - lakër e hershme dhe të mesëm Bardhë lakër, domate hershme. Nëse peppers u rrit në greenhouses, pasi të rritet edhe domate, cucumbers dhe watermelons. Peretz ka Teknologjik i rëndësishëm ...

... Yky), jo më shumë se 20-25 cm, dhe ka formuar 8-9 fletė burbuqe. Term mbjellje farë ne fidane në greenhouses opalyuvanyh - Duke filluar në mars, në neobohrevaemye - në fund të prillit - gjysma e parë maj. Në të dytë ...

2 Наступна > [Остання] >> <<[First] <Previous 1 2 Tjetër> [fundit]>>