Keyword Search

eggplants


Rezultatet 11 - 13 nga 13

13 Totali i gjetur materiale.

... Nën dominimin, pastaj mish nachinyayut terren, janë në bankë dhe i mbushur deri 6% m-verë e uthull. Pas 4-5 ditëve eggplants gati. Për të zgjatur storage bankat eggplants sterilizuar dhe të ngushtë CD ...

... Një dhomë me temperatura më të larta se asnjë 8 ° C. patëllxhan gati për të ngrënë në 1 - 1,5 muaj. Para se të tabelës me feta feta patëllxhan mbushur perimeve dhe të naftës. Në 10 kg patëllxhan: 20 ...

Харчова цінність 13. Ushqyese
(default / piper i kuq)
... Tyvnyh substancat e nevojshme për trupin e njeriut. Për ushqyesve të tejkalojë domate dhe peppers eggplants, dhe numri i vitaminë C nuk kanë të barabarta midis të perimeve. Veçanërisht e lartë ...

<<[First] <Previous 1 2 Tjetër> [fundit]>>